MCM Лого Главная

Klienci korporacyjne

Jeden z priorytetowych kierunków działalności firmy «MCM Car Wash» w zakresie usług sprzątania samochodów, opiera się na dostarczeniu naszych usług klientom korporacyjnym, m.in. dla firm, dysponujących parkiem samochodów firmowych, autosalonów, oraz kompanii wynajmujących auta. Na chwilę obecną, «MCM Car Wash», w zakresie swoich usług współpracuje z wieloma kontrahentami korporacyjnymi, w tym. z kompanią serwisową BMW i Mini – Hypertech. Jeden z najważniejszych celów, którym zadaje się kompania, polega na zasadzie ciągłego doskonalenia się podejścia oraz rozwiązań, wynikających z wszystkich rodzajów współpracy z kontrahentami. Doceniamy czas naszych klientów! Właśnie dlatego, eliminujemy wszystkie możliwe formalności, dzięki ofercie pakietów, w zakresie czterech kierunków:

Kontrakty

Oferujemy możliwość podpisania umów z wybranym i przez klienta usługami w terminie określonym lub nieokreślonym.

Rabaty

Dla stałych klientów korporacyjnych przewidziany elastyczny, indywidualny system rabatowy, a także pakiety specjalnie dopasowane na żądanie dla poszczególnych firm.

Usługa „From door to door”

Usługę „From door to door” świadczymy specjalnie po to, żeby znacznie zaoszczędzić Twój czas. Zabieramy brudny samochód bezpośrednio spod biura lub salonu, dlatego żeby zwrócić w idealnie czystym stanie.

Płatności i raporty

Dla wygody, istnieją bezgotówkowe oraz gotówkowe formy płatności z możliwością wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności. Uwzględniamy dodatkowa możliwość sporządzania raportów miesięcznych o usługach nadanych klientowi w wybranym okresie.

Masz pytania? Napisz do nas

Twoja wiadomość została wysłana

Wkrótce skontaktujemy się z tobą