Company logo

Privacy Policy

MCM Car Wash - Warsaw, Włochy

Niniejsza polityka prywatności określa, jak zbieramy, używamy i chronimy Twoje dane osobowe na naszej stronie internetowej.


1. Dane, które zbieramy

Możemy zbierać następujące informacje podczas korzystania z naszej strony internetowej:

2. Jak wykorzystujemy Twoje dane

Możemy wykorzystywać zebrane informacje w celu:


3. Jak chronimy Twoje dane

Wdrażamy różnorodne środki bezpieczeństwa w celu zachowania bezpieczeństwa Twoich danych osobowych podczas składania zapytań lub wprowadzania, wysyłania lub dostępu do Twoich danych osobowych.


4. Udostępnianie Twoich danych

Nie sprzedajemy, nie handlujemy ani nie przekazujemy osobom trzecim Twoich danych osobowych. Nie dotyczy to zaufanych stron trzecich, które pomagają nam w prowadzeniu naszej strony internetowej, prowadzeniu naszej działalności lub obsłudze Ciebie, o ile te strony zgadzają się zachować te informacje poufne.


5. Linki do stron osób trzecich

Czasami, według naszego uznania, możemy zamieszczać lub oferować produkty lub usługi osób trzecich na naszej stronie internetowej. Te strony trzecie mają oddzielne i niezależne polityki prywatności. Dlatego nie ponosimy odpowiedzialności za treść i działania tych połączonych stron.


6. Zgoda

Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się na naszą politykę prywatności.


7. Zmiany w naszej polityce prywatności

Jeśli zdecydujemy się zmienić naszą politykę prywatności, opublikujemy te zmiany na tej stronie. Zmiany w polityce będą dotyczyć tylko informacji zbieranych po dacie zmiany.


8. Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej polityki prywatności, możesz skontaktować się z nami używając poniższych danych:

DEARDY.DETAILING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NIP 9512576334 UL. ALEJA JANA PAWŁA II 27 WARSZAWA, 00-867 [email protected] +48 883 444 488


Do you have any questions? Write to us